virtuálna asistentka

Robte to, čo Vás baví. A to čo Vás nebaví, bude baviť mňa – Vaša virtuálna asistentka.

Každý pozná pojem „asistentka“. ALE, kto je to tá „virtuálna asistentka“? Nie, nie je to len taká obyčajná „asistentka“.

Virtuálna asistentka pre Vás pracuje toľko hodín, koľko ju potrebujete. 

Pojem „virtuálna“ sa vzťahuje na skutočnosť, že táto asistentka nie je fyzicky prítomná v kancelárii, ale pracuje na diaľku pomocou internetu a iných digitálnych komunikačných nástrojov.

Všetko prebieha online formou.

Virtuálnu asistentku je možné „prenajať“ na plný alebo čiastočný úväzok a možno na ňu delegovať vykonávanie širokej škály úloh. Tieto úlohy môžu zahŕňať plánovanie stretnutí, správu e-mailov, odpovedanie na otázky zákazníkov a poskytovanie informácií. Virtuálna asistentka môže tiež vykonávať online prieskum, správu účtov na sociálnych sieťach alebo vytváranie obsahu pre webové stránky a blogy.

práca virtuálnej asistentky

Znie to dobre, však?

Predstavte si, že potrebujete nahodiť na pracovné portály inzertné ponuky na pozíciu Vášho nového kolegu alebo kolegyni, či vyselektovať nahromadené životopisy. Virtuálnej asistentke stačí, keď jej dáte inštrukcie a všetku túto prácu spraví za Vás.

Alebo potrebujete zakúpiť pracovné oblečenie pre zamestnancov, vyhľadať najlepšieho dodávateľa kancelárskych potrieb  či objednať ubytovanie?Jednoducho presuňte tieto činnosti na virtuálnu asistentku, s ktorou sa dohodnete. 

Čo ešte môžete virtuálna asistentka delegovať vo Vašej firme?

Virtuálna asistentka taktiež zvládne zaevidovať prijaté, či odoslané faktúry, sledovať odoslané objednávky, pomôcť s aktualizáciou rezervačného systému, či objednať auto do servisu. 

virtualna asistentka

Chcete, aby sa Vaša firma zúčastňovala verejných obstarávaní? Skvelé! Zadajte túto činnosť Vašej virtuálnej asistentke, ktorá sa postará o vyhľadanie zákaziek na portáloch, naštudovanie súťažných podkladov či nahratie ponúk do systému.

Nemusí to byť práve tá asistentka, na ktorú ste boli roky zvyknutí. Môže to byť personalistka, marketingová manažérka, alebo lektorka – skrátka, akákoľvek profesia, ktorá Vám chýba vo Vašej firme.

Virtuálna asistentka nie je žiadna novinka. Len robí veci inak.

Robte to, čo Vás baví. Alebo kto je virtuálna asistentka?
Prejsť na začiatok